Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-06-AS4-CAX-A1, 6U, 600x395mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
216176
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105015308
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollap kabineti Triton RBA-06-AS4-BAX-A1 është i dizajnuar për instalimin e të dhënave dhe pajisjeve telekomunikuese. Ky lloj i kabinetit është dizajnuar për t'u varur në muri, dyert e tij janë prej qelqi 4mm i trashë dhe mund të hiqen lehtësisht. Kabineti ka lartësi prej 6U, 19'' gjerësi, 600 mm thellësi dhe mund të bartë ngarkesë deri në 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105015308
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-06-AS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
370
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
13,6
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
395

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE