Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-12-AS5-CAX-A1, 12U, 600x495mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
216381
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018293
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollapi ka raft një pjesësh me dy shina vertikale. Dera prej xhami të sigurtë me trashësi 4 mm, ka një sistem që lejon hapjen e saj në një kënd prej pothuajse 180 °, si dhe mund të hiqet me lehtësi. Një çift prej 19 " binarësh vertikal është pafundësisht i rregullueshëm në çdo thellësi të kabinetit, gjë që lehtëson instalimin e pajisjes dhe organizimin e kabllove të lidhjes. Hyrjet kabllore ofrohen në pjesën e sipërme, në fund dhe në pjesën e pasme të kabinetit, të cilat janë të mbuluara me priza dalëse. Produkti është i certifikuar me IP30. Trashësia minimale e sipërfaqes së poshtme është 65 µm. Kapaciteti maksimal i ngarkesës është 30 kg. Ka këto dimensione: 600 x 495 x 635 mm, 12U. Pesha: 21.7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018293
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-12-AS5-CAX-A1
Lartësia [mm]:
635
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
21,7
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
495

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE