Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-15-AS6-CAX-A1, 15U, 600x595mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
216391
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105037706
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

144.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollap kabineti Triton RBA-15-AS6-CAX-A1 është i dizajnuar për instalimin e të dhënave dhe pajisjeve telekomunikuese. Ky lloj është dizajnuar për t'u varur në muri, ka derë qelqi me trashësi 4mm dhe mund të hiqet lehtësisht. Çelsi i derës mundëson qasje të lehtë dhe të shpejtë në kabinet, në anën tjetër mundëson siguri më të lartë të pajisjeve elektronike dhe komponentëve të instaluar në kabinet. Ka lartësi prej 15U, 600 mm gjerësi, 595 thellësi, peshë prej 27.2 kg dhe mund të bartë ngarkesë deri në 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105037706
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-15-AS6-CAX-A1
Lartësia [mm]:
770
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
27,2
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
595

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE