Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-18-AD5-CAX-A1, 18U, 600x515 mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
216551
Dyer:
Xham
EAN:
8595105013946
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

168.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollap i fuqishëm RBA me konstruksion të salduar, për montim në mur. Dera e kabinetit është e gjitha nga xhami 10kg e cila përdor një sistem të varjes që e mundëson hapjen e saj në një kënd prej pothuajse 180 °. Kjo derë siguron qasje të lehtë dhe të shpejtë në kabinet dhe përveç kësaj, ajo kontribon në sigurinë më të madhe të pajisjeve elektronike dhe komponentëve të instaluar në kabinet. Ky dollap kabineti përfshin hyrjet kabllore të siguruara në pjesën e sipërme, në fund dhe në pjesën e pasme të kabinetit. Produkti është i çertifikuar nga IP30. Trashësia minimale 65 µm dhe kapaciteti i ngarkesës 30 kg. Përmasat: 600 x 515 mm. Lartësia; 18U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
EAN:
8595105013946
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-18-AD5-CAX-A1
Lartësia [mm]:
900
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
30,1
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
515

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE