Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap Triton RBA-18-AS4-CAX-A6, 18U, 600x395 mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
216386
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

146.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhimi me cilësi të lartë dhe teknologjia e fundit e prodhimit sigurojnë një pamje të shkëlqyeshme dhe forcë të madhe për këtë kabinet. Kabinet një pjesësh me dy binarë horizontal. Dera e xhamit peshon 10 kg dhe mund të hiqet lehtë. Produkti është i certifikuar nga IP30. Kapaciteti për ngarkim është 30 kg. Dimensionet e tij janë 600 x 395 x 900 mm dhe peshon 24.7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-18-AS4-CAX-A6
Lartësia [mm]:
900
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
24,7
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
395

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE