Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RIE-27-A81-CCX-A1, 27U, 800x1000mm, me kapacitet 400 kg

Kodi i produktit:
217571
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
27U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

669.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 55.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton RIE-27-A81-CCX-A1 është i gatshëm për instalimin e kondicionerëve individualë. Raftet e kësaj serie janë të dizajnuara për të mbrojtur pajisjet e instaluara nga efektet e dëmshme të ujit dhe pluhurit. Ka lartësi 27U, dimensionet 800 x 1000mm, dhe peshon 108.8kg. Kapacitetin e ngarkesës e ka 400kg (ngarkesa e rekomanduar).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
27U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
800
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kodi i prodhuesit:
RIE-27-A81-CCX-A1
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
108,8
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
1 000

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE