Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RMA-15-A66-CAX-A1, 15U, 600x600mm, me kapacitet 400 kg

Kodi i produktit:
215696
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105072172
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

279.50 
Ju kurseni : 21.00   (8%)
258.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kabinet ka madhësi 15U dhe mbrojtje IP30. Për instalim të lehtë përfshin katër palë binarë vertikalë 19''. Kapaciteti mbajtës është 400 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105072172
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kapak lëvizës:
1x përparme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RMA-15-A66-CAX-A1
Lartësia [mm]:
770
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
33
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE