Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RMA-22-A88-CAX-A1, 22U, 800x800mm, me kapacitet 400kg

Kodi i produktit:
215728
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
22U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

371.50 
Ju kurseni : 24.00   (6%)
347.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton është i gatshëm për instalimin e pajisjeve të telekomunikacionit. Raftet e kësaj serie janë të dizajnuara për të mbrojtur pajisjet e instaluara nga efektet e dëmshme të ujit dhe pluhurit. Ka një konstruksion të salduar të fortë për qëndrueshmëri të lartë. Cilësia e lartë e mjeshtërisë së bashku me teknologjinë më të fundit siguron, ndër të tjera, që të duket i mrekullueshmëm. Ka lartësi 22U dhe dimensionet 800 x 800mm, dollapi peshon 61kg. Kapacitetin e ngarkesës e ka 400kg (ngarkesa e rekomanduar).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
22U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
800
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kapak lëvizës:
1, 1x përparme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RMA-22-A88-CAX-A1
Lartësia [mm]:
1 080
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
61
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
800

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE