Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RMA-42-A68-CAX-A1, 42U, 600x800 mm

Kodi i produktit:
215905
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105063262
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

422.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kabinet me mbrojtje IP20 ka derë xhami me trashësi 4 mm që hapet në kënd 180 shkallë. Binarët vertikalë rregullohen në çdo thellësi. Ka lartësi 42U dhe përmasa 600x800 mm. Mban 400 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105063262
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kapak lëvizës:
1x përparme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RMA-42-A68-CAX-A1
Lartësia [mm]:
1 970
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
79
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
800

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE