Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RMA-42-L68-CAX-A1, 42U, 600x800 mm, me kapacitet 400 kg

Kodi i produktit:
215762
Dyer:
Metalike
EAN:
8595105019832
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

411.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollapi Triton RMA-42-L68-CAX-A1 është i gatshëm për instalimin e paisjeve të të dhënave dhe telekomunikimit, si dhe sistemin e tyre të shpërndarjes. Raftet e kësaj serie janë të dizajnuara për të mbrojtur pajisjet e instaluara nga efektet e dëmshme të ujit dhe pluhurit. Ky dollap ka një konstruksion të salduar të fortë për qëndrueshmëri të lartë. Cilësia e lartë e mjeshtërisë së bashku me teknologjinë më të fundit siguron, ndër të tjera, që dollapi të duket i mrekullueshëm. Ka lartësi 42U, dimensionet 600 x 800mm, dhe peshon 79kg. Kapacitetin e ngarkesës e ka 400kg (ngarkesa e rekomanduar).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Metalike
EAN:
8595105019832
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kapak lëvizës:
1x përparme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RMA-42-L68-CAX-A1
Lartësia [mm]:
1 970
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
79
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
800

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE