Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap për serverë Triton ROA-42-A88-BAX-A1, 47U, 800x800mm

Kodi i produktit:
217562
Dyer:
Xham
Format:
47U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
800

Si të porosisim në Gjirafa50?

1897.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 158.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton ROA-42-A88-BAX-A1 është me ngjyrë të zezë dhe me dyer prej xhami. Përparësia e pajisjes është një mbulesë çeliku e fortë, e cila garanton qëndrueshmëri të shkëlqyer. Panelet e mbulimit janë të lëvizshme dhe kontribuojnë në montimin e lehtë të komponentëve brenda kabinetit. Kabineti kryesisht shërben për montimin e pajisjeve ose sistemeve të telekomunikacionit dhe të të dhënave që kërkohen për funksionimin e tyre. Binarët vertikalë janë të rregullueshëm. Hyrjet e kabllit mbulojnë priza në krye dhe në fund. Përmasat: 800 x 800 mm (47U).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
Format:
47U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
800
Kodi i prodhuesit:
ROA-42-A88-BAX-A1
Lloji:
Lëvizëse, mbajtës
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
800

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE