Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Triton RUA-12-AS5-CAX-A1, 12U, 600 x 500mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
217586
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
4713218462305
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

146.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Raft për server shumë i qëndrueshëm me lartësi 12U dhe panele anësore të lëvizshme. Për instalim më të lehtë, ka dy palë të binarëve vertikalë 19 inç që janë të rregullueshme lehtësisht. Hapja e derës është fleksibël - sistemi lejon hapjen e saj në një këndi prej gati 180°. Pjesët anësore që mund të hiqen dhe gjashtë prizat për njësitë e ftohjes janë bërë standarde për këtë lloj të produktit. Përmasat e këtij produkti janë: 600 x 635 x 500mm me peshë 21.7kg. Kapaciteti maksimal i peshës është 30kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
4713218462305
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kapak lëvizës:
2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RUA-12-AS5-CAX-A1
Lartësia [mm]:
635
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
21,7
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
500

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE