Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RUA-12-AS6-CAX-A1, 12U, 600mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
217588
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021569
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria e dollapit të kabinetit Triton ka një ndërtim të fortë të ngjitur. Cilësia e lartë dhe tekonologjia e fundit i sigurojnë pamje të mrekullueshme. Me një dizajn të kujdesshëm dhe cilësorë, pajisja ofron kapacitet të ngarkesës prej 30kg. Dera lehtësisht mund të çmontohet. Hapja e derës i lejon çasje të lehtë dhe të shpejtë në kabinet. Kabinet shumë të ngurtë (i madhësisë 12U) me panele anësore të lëvizshme, që ofrojnë certifikim IP30. Për instalim më të lehtë, i ka dy palë binarë vertikal 19’’, që janë pafundësisht të përshtatshëm. Muret anësore dhe gjashtë prizat për çarjen e njësive të ftohjes janë bërë standarde për këtë lloj produkti. Shpërndarësja e RUA ka gjashtë priza për hapje të rrymës RAx-CH-X2x-X1 ose tifozët RAX-CH-X07-X9 (në krye deri në tre dhe tre në raftin e poshtëm). Kabineti RUA lejon instalimin e pajisjes të cilat nuk mund të ftohen paraprakisht në kabinete të montuara në mur dhe që do duhej të instaloheshin në kabinete raftesh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021569
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kapak lëvizës:
2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RUA-12-AS6-CAX-A1
Lartësia [mm]:
635
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
26
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE