Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RUA-18-AS5-CAX-A1, 18U, 500mm, 30 kg

Kodi i produktit:
217599
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018798
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

155.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kabinet ka madhësi 18U dhe mbrojtje IP30. Për instalim të lehtë përfshin dy palë binarë vertikalë 19''. Kapaciteti mbajtës është 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018798
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kapak lëvizës:
2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RUA-18-AS5-CAX-A1
Lartësia [mm]:
900
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
29,1
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
495

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE