Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap Triton RZA-42-A81-CAX-A1, 42U, 800x1000, me kapacitet 400kg

Kodi i produktit:
216109
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

649.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti përshtatet në dhomat që kanë dyer të ngushta. Pjesët e ngjitura janë thjesht bulona. Prodhimi me cilësi të lartë dhe teknologjia më e fundit sigurojnë një pamje të bukur të kabinetit. Hyrjet kabllore (370 x 90 mm) në pjesën e pasme të kabinetit janë të mbuluara me priza. Kablloja mund të vendosen në vrimë me një furçë kundër pluhurit ose vetëm prejeni pak kornizën mbrojtëse plastike (të dyja janë të përfshira në paketën e kabinetit). Modeli i derës së xhamit është i certifikuar nga IP20. Sistemi mbajtës vetë lejon derën për t'u hapur në një kënd prej pothuajse 180°. Dera mund të shpërbëhet lehtësisht dhe të rindërtohet në anën e kundërt. Kapaciteti i ngarkesës është deri në 400 kg. Përmasat: 1970 x 800 x 1000mm. Pesha: 110,8 kg. 42U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
800
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kapak lëvizës:
1x përparme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RZA-42-A81-CAX-A1
Lartësia [mm]:
1 970
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
110,8
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
1 000

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE