Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Solarix SENSA 18U 600x500mm

Kodi i produktit:
212785
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

147.50 
Ju kurseni : 5.00   (3%)
142.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti i të dhënave i montuar në mur SENSA, është një dollap në të cilin theksi ishte mbi besueshmërinë dhe kosto-efektivitetin. Ndërtimi është bërë nga disa fletë metalike me trashësi 1,3mm. Binarët mbështetëse janë bërë prej çeliku të galvanizuar 1.5mm. Në këtë mënyrë, kabinieti përputhet me IP20 dhe siguron një kapacitet ngarkese deri në 45 kg me ngarkesë të barabartë. Ky produkt është i pajisur me një derë qelqi sigurie. Është përfshirë një çift prej 19 " binarësh vertikalë. Montimi në mur i kabinetit bëhet përmes vrimave në muret e pasme të kabinetit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
45
Kodi i prodhuesit:
83000189
Lartësia [mm]:
890
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
32
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
500

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE