Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet me panelë anësorë Triton RUA-15-AS5-CAX-A1, 15U, 500mm

Kodi i produktit:
217593
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018231
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria RUA e kabineteveme shin montues ka një konstrukt të fuqishëm saldimi. Me një dizajn kualitativ dhe të punuar me kujdes, kjo pajisje mban peshë maksimale prej 30 kg. Dyert prej qelqi janë fleksibile me mundësi hapje deri në 180 °. Poashtu, dera mund lehtë që të hiqet dhe çelësi i saj për kyqje ofron qasje të lehtë dhe të shpejtë në të. Instalim i lehtë Dy shina vërtikal 19'' mund të vendosen kudo në hapësirë brenda dollapit. Kjo e lehtëson montimin e pajisjes dhe organizimin e kabllove në të. Futja e kabllove mund të bëhet nga lartë, poshtë dhe nga prapa dollapit. Në pako përfshihen elemente shtesë për mbylljen e vrimave të ajrit për të parandaluar futjen e papastërtive në dollap. Panelet anësore mund të hiqen çka e mundëson qasje të lehtë prej anash në njësitë e instaluara. Çelësat për mbyllje janë të ngjitur për konstrukti në versionin standard sikurse çelësi i derës së përparme. Ajrosje e fuqishme Kabineti RUA ka gjashtë pika për montimin e ftohësave RAx-CH-X2x-X1 ose ventillatorëve RAX-CH-X07-X9 (deri në tre copa në pjesën e sipërme dhe tre në të poshtmen). Prandaj, ky dollap mundëson montimin e pajsjeve të cilat nuk do të mund të ftoheshin në dollapa të montueshëm në muri dhe të cilat duhej të montoheshin në dollapa me shina. Karakretistikat kryesore Gjerësia: 600 mm Gjatësia: 770 mm Thellësia: 500 mm Pesha: 26 kg Shkalla e mbrojtjes: IP30

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018231
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kapak lëvizës:
2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RUA-15-AS5-CAX-A1
Lartësia [mm]:
770
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
26
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
500

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE