Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Solarix SENSA 15U, 600x600mm, me kapacitet 45 kg

Kodi i produktit:
212781
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

154.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti është ndërtuar nga fleta metalike me trashësi 1,3 mm, kurse binarët e tij mbështetës janë krijuar nga 1.5 mm çelik i galvanizuar. Ka mbrojtje IP20 dhe ofron një kapacitet me ngarkesë deri në 45 kg. Është një kabinet i një cilësie të lartë me derë xhami dhe çelës e cila posedon madhësi bazë prej 600 x 600 mm dhe një lartësi prej 15U. Kabineti ka ngjyrë RAL 7035.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
45
Kodi i prodhuesit:
83000287
Lartësia [mm]:
756
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
33
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE