Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Solarix SENSA 18U, 600x600mm, me kapacitet 45kg

Kodi i produktit:
212780
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

147.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti i të dhënave SENSA i gozhduar në mur, është panel i sigurtë dhe kosto-efektiv. Në pjesën e lartme të kabinetit ka vend për ventilim të lehtë të pajisjes së brendshme. Vendet për kablla ndodhen në pjesën e lartme, të poshtme, në thellësi të pjesëve anësore si dhe në pjesën e prapme. Dera ka një dry e cila vjen me dy çelësa. Është i konstruktuar nga fletëzat e metalit me trashësi 1.3 mm. Gardhet mbështetëse janë të përbëra me çelik të elektrizuar. Në këtë mënyrë, i mundësohet kapaciteti deri në 45 kg. Ka binarë vertikalë 19''.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
45
Kodi i prodhuesit:
83000289
Lartësia [mm]:
890
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
33
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE