Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap Solarix SENSA 6U, 600x400mm, me kapacitet 45 kg

Kodi i produktit:
212775
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti i të dhënave SENSA i gozhduar në mur, është panel i sigurtë dhe kosto-efektiv. Në pjesën e lartme të kabinetit ka vend për ventilim të lehtë të pajisjes së brendshme. Vendet për kablla ndodhen në pjesën e lartme, të poshtme, në thellësi të pjesëve anësore si dhe në pjesën e prapme. Dera ka një dry e cila vjen me dy çelësa. Dollapi është i konstruktuar nga fletëzat e metalit të me trashësi 1.3 mm. Gardhet mbështetëse janë të përbëra me çelik të elektrizuar. Në këtë mënyrë, i mundësohet dollapit kapaciteti deri në 45 kg. Ky opsion është i pajiusr me dyer të metalta dhe një palë rafte 19" vertkale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
45
Kodi i prodhuesit:
83000080L
Lartësia [mm]:
356
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
16
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE