Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Solarix SENSA 9U, 600x600mm, me kapacitet 45kg

Kodi i produktit:
212783
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

121.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti i të dhënave SENSA i gozhduar në mur, është panel i sigurtë dhe kosto-efektiv. Në pjesën e lartme të kabinetit ka vend për ventilim të lehtë të pajisjes së brendshme. Vendet për kablla ndodhen në pjesën e lartme, të poshtme, në thellësi të pjesëve anësore si dhe në pjesën e prapme. Dera ka një dry e cila vjen me dy çelësa. Është i konstruktuar nga fletëzat e metalit me trashësi 1.3 mm. Gardhet mbështetëse janë të përbëra me çelik të elektrizuar. Në këtë mënyrë, i mundësohet dollapit kapaciteti deri në 45 kg. Ky opsion është i pajiusr me dyer të xhamit dhe një palë binarë 19".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
45
Kodi i prodhuesit:
83000283
Lartësia [mm]:
490
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
23
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE