Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap Triton, 15U, 400mm

Kodi i produktit:
217591
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105019085
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

147.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabinet shumë i qëndrueshëm me gjatësi 15U me panele anësore të lëvizshme, që ofron certifikim IP30. Për instalim më të lehtë, ka dy palë binarësh vertikal 19 inç që janë të rregullueshëm lehtësisht. Hapja e derës është fleksibël - sistemi lejon hapjen e saj në një kënd prej gati 180 °. Pjesët anësore që mund të hiqen lehtë dhe gjashtë prizat për njësitë e ftohjes janë bërë standarde për këtë lloj dollapi. Përmasat e këtij dollapi janë: 600 x 770 x 400mm me peshë 22kg. Kapaciteti maksimal i peshës është 30kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105019085
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kapak lëvizës:
2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RUA-15-AS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
770
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
22
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE