Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap Triton RBA-12-AS6-CAX-A1, 12U, 600x595 RBA-12-AS6-CAX-A1

Kodi i produktit:
216390
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021545
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollapi i kabinetit Triton i montueshëm në mur është i dizajnuar posaçërisht për instalimin e pajisjeve të telekomunikacionit dhe sistemeve të tyre. Ka një konstrukt të qëndrueshëm dhe pamje të sofistikuar. Në pjesën e lartë dhe të poshtme janë hapësirat për vendosjen e kabllave që mbulohen nga mbrojtëse. Dera e dollapit me dry është nga xhami dhe mund të hiqet, ajo ofron siguri më të madhe për pajisjeve elektronike që futen në dollap. Dimensionet e dollapit: 12U gjatësi me bazë 600 x 595 x 635 mm dhe mund të mbajë deri në 24kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021545
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-12-AS6-CAX-A1
Lartësia [mm]:
635
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
24
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
595

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE