Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RBA-15-AS4-CAX-A1, 15U, 600x395

Kodi i produktit:
216382
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105016534
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky kabinet ka raft një pjesësh me dy shina vertikale. Dera prej xhami të sigurtë me trashësi 4 mm, ka një sistem që lejon hapjen e saj në një kënd prej pothuajse 180 °, si dhe mund të hiqet me lehtësi. Gjithashtu dera mund të mbyllet me dry kur kemi nevojë të sigurojmë kabinetin. Një çift prej 19 " binarësh vertikal është pafundësisht i rregullueshëm në çdo thellësi të kabinetit, gjë që lehtëson instalimin e pajisjes dhe organizimin e kabllove të lidhjes. Hyrjet kabllore ofrohen në pjesën e sipërme, në fund dhe në pjesën e pasme të kabinetit, të cilat janë të mbuluara me priza dalëse. Produkti është i certifikuar me IP30. Trashësia minimale e sipërfaqes së poshtme është 65 µm. Kapaciteti maksimal i ngarkesës është 30 kg. Ka këto dimensione: 600 x 395 x 770 mm, 15U. Pesha: 21.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105016534
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-15-AS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
770
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
21,8
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
395

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE