Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RBA-18-AS4-CAX-A1, 18U, 600x395

Kodi i produktit:
216385
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105016527
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

162.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti Triton RBA-18-AS4-CAX-A1 është i dizajnuar për instalimin e të dhënave dhe pajisjeve telekomunikuese. Ky lloj i kabinetit është dizajnuar për t'u varur në muri, dyert e tij janë të gjitha prej qelqi me trashësi 4mm dhe mund të hiqen lehtësisht. Çelsi i derës mundëson qasje të lehtë dhe të shpjetë në kabinet, në anën tjetër mundëson siguri më të lartë të pajisjeve elektronike dhe komponentëve të instaluar në kabinet.Portet e kabllove gjenden në pjesën e sipërme, të poshtme dhe anësore. Kabineti ka lartësi prej 18U, 600 mm gjerësi, 395 thellësi, peshë prej 24.7 kg dhe mund të bartë ngarkesë deri në 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105016527
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-18-AS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
900
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
24,7
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
395

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE