Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RFA-12-A94-BAX-A1, 12U, 900x400mm

Kodi i produktit:
217601
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

239.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton RFA është i projektuar për instalime të mesme. Cilësia e lartë e mjeshtërisë së bashku me teknologjinë e kohës së fundit siguron, ndër të tjera, që të duket mirë. Ka hyrje kabllore në pjesën e pasme, të lartë dhe të poshtme të mbuluara me priza të zbrazëta. Ka përmasa 900x400 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
RFA-12-A94-BAX-A1
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE