Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Triton RXA-06-AS4-CAX-A1, i bardhë

Kodi i produktit:
217542
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105020449
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton është e angazhuar në krijimin e llojeve të ndryshme të rafteve, qendrave të të dhënave, komponentëve të tyre dhe pajisjeve shtesë. Ka mur me cilësi të lartë me dyer xhami dhe dy binarë vertikal të përshtatshëm. Është 400mm e thellë dhe 6U e lartë. Ka kapacitet maksimal të ngarkesës prej 25 kg. Falë dizajnit unik të saj, montimi i RXA bëhet për disa sekonda dhe kërkon pothuajse asnjë mjet (Torx T25). Prizat plastike përdoren për të lidhur pjesët individuale. Një palë prej 19” binarësh vertikal është i rregullueshëm në pjesën e përparme të raftit, gjë që lehtëson instalimin e pajisjes dhe organizimin e kabllove të kyçjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105020449
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
550
Kapaciteti i bartjes [kg]:
25
Kodi i prodhuesit:
RXA-06-AS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
320
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
13,3
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE