Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet i të dhënave Legrand EvoLine 12U, 600x600mm, 65kg, me derë prej xhami

Kodi i produktit:
266695
Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Xhami
EAN:
8697613231963
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është dizajni i ri i kabineteve të mureve EvoLine për punë më të lehtë dhe kapacitete ngarkese deri në 65 kg. Bazat shtesë të kthyeshme, shinat e rrëshqitjes 19 " me shënimin "U" dhe hyrjet e shumta në kabllo janë përmirësime praktike dhe të nevojshme. Ekziston gjithashtu mundësia e shtimit të këmbëve ose rrotave niveluese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Xhami
EAN:
8697613231963
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes:
19"
Gjerësia mm:
600
Kapaciteti i bartjes kg:
65
Kodi:
EVO12U6060
Lansuar më:
7. 8. 2019
Lloji:
Për montim në mur
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Legrand
Trashësia mm:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE