Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet i të dhënave Legrand EvoLine 20U, 600x600mm, 65kg, me derë xhami

Kodi i produktit:
266699
Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Xham
EAN:
8697613231987
Format:
20U
Gjerësia e pajisjes:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto janë dizajnet e reja të kabineteve të mureve EvoLine për punë më të lehtë dhe kapacitet ngarkese deri në 65 kg. Bazat shtesë të rrotullueshme, shinat rrëshqitëse 19 " me shënimin "U" dhe hyrjet e shumta në kabllo janë përmirësime praktike dhe të nevojshme. Ekziston gjithashtu mundësia e shtimit të këmbëve ose rrotave niveluese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Xham
EAN:
8697613231987
Format:
20U
Gjerësia e pajisjes:
19"
Kodi:
EVO20U6060
Lansuar:
7. 8. 2019
Lloji:
Montohet në mur
Prodhuesi:
Legrand

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE