Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet i të dhënave Legrand EvoLine 7U, 600x600mm, 65kg, me derë xhami

Kodi i produktit:
266692
Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Xham
EAN:
8697613231949
Format:
7U
Gjerësia e pajisjes:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto janë dizajnet e reja të kabineteve të mureve EvoLine për punë më të lehtë dhe kapacitet ngarkese deri në 65 kg. Bazat shtesë të rrotullueshme, shinat rrëshqitëse 19 " me shënimin "U" dhe hyrjet e shumta në kabllo janë përmirësime praktike dhe të nevojshme. Ekziston gjithashtu mundësia e shtimit të këmbëve ose rrotave niveluese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Xham
EAN:
8697613231949
Format:
7U
Gjerësia e pajisjes:
19"
Kodi:
EVO7U6060
Lansuar:
7. 8. 2019
Lloji:
Montohet në mur
Prodhuesi:
Legrand

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE