Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet i të dhënave Legrand EvoLine 9U, 600x600mm, 65kg, me derë prej xhami

Kodi i produktit:
266694
Besueshmëria:
100 %
Derë:
Prej xhami
EAN:
8697613231956
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Derë:
Prej xhami
EAN:
8697613231956
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes:
19"
Gjerësia mm:
600
Kapaciteti i bartjes kg:
65
Kodi:
EVO9U6060
Lansuar më:
7. 8. 2019
Lloji:
Që montohet në mur
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Legrand
Trashësia mm:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE