Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RMA-45-A66-CAX-A1, 45U, 600x800

Kodi i produktit:
216112
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
45U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

458.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti Triton është solid, mbanë derë të xhamit si dhe ka panela anësor të c'montueshëm që iu mundëson bartjen dhe instalimin shumë të lehtë. Kabineti ka kapacitet të mbaj deri në 400 kg dhe ka madhësi 2105x600x800 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
45U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kapak lëvizës:
1x përparme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RMA-45-A68-CAX-A1
Lartësia [mm]:
2 105
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
85
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
800

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE