Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë shtëpize Triton 6U, 400mm

Kodi i produktit:
217548
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
EAN:
8595105022412
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton është e angazhuar në krijimin e llojeve të ndryshme të rafteve, qendrave të të dhënave dhe komponentët e tyre si dhe pajisjet. Ky është rasti për të dhënat e serisë RXA dhe raftet e montuara në mur. Falë dizajnit unik të saj, asambleja RXA është çështje e minutave dhe nuk kërkon pothuajse asnjë mjet (Thorx T25). Priza plastike përdoren për të lidhur pjesët individuale. Triton 6U është një kabinet me cilësi të lartë të montuar në mur me dyer metali dhe dy shina vertikale të rregullueshme. Pajisja vjen në gjendje të shpalosur. Është 400 mm e thellë dhe 6U e lartë. Ai siguron një kapacitet maksimal ngarkese prej 25 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
EAN:
8595105022412
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
550
Kapaciteti i bartjes [kg]:
25
Kodi i prodhuesit:
RXA-06-CS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
320
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
13,3
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE