Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Triton 6U, 600x495

Kodi i produktit:
216377
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105013717
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

133.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo mbajtëse Triton është e montueshme në mur, ka dimensione 600 mm x 495 mm dhe xham sigurie me trashësi prej 4 mm. Dera e saj mund të hapet lehtësisht deri ne 180°, apo të largohet krejtësisht. Ajo ka kyç i cili hapet lehtësisht dhe gjithashtu mbron pajisjet elektronike brenda kasës. Ka hapje për kabllo në pjesën e lartë. atë të poshtme dhe të prapme. Ngarkesa maksimale e lejuar është 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105013717
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-06-AS5-CAX-A1
Lartësia [mm]:
370
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
15,6
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
495
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE