Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë shtëpize Triton 6U, 600x495

Kodi i produktit:
216377
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105013717
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë shtëpize Triton është e montueshme në mur, ka dimensione 600 mm x 495 mm dhe xham sigurie me trashësi prej 4 mm. Dera e kasës mund të hapet lehtësisht deri ne 180°, apo të largohet krejtësisht. Ajo ka kyç i cili hapet lehtësisht dhe gjithashtu mbron pajisjet elektronike brenda kasës. Kasa ka hapje për kabllo në pjesën e lartë. atë të poshtme dhe të prapme. Ngarkesa maksimale e lejuar në kasë është 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105013717
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-06-AS5-CAX-A1
Lartësia [mm]:
370
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
15,6
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
495

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE