Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për server Triton, 9U, 400mm

Kodi i produktit:
217549
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
EAN:
8595105022429
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton mundëson angazhimin e shumë rafteve, harduerit për të dhëna si dhe të aksesorëve dhe komponentave shtesë të tyre. Kjo është kasa ideale për serinë RXA që shfrytëzohen për ruajtje të të dhënave si dhe për telekomunikim. Triton lehtësisht montohet në mur. Falë dizajnit unik, instalimi i RXA mund të bëhet për vetëm disa minuta pa nevojën e mjeteve të tjera shtesë. Lidhësit plastikë shfrytëzohen për lidhjen e pjesëve individuale. Ka vend për një palë rafte 19" në pjesën e përparme. Kjo lehtëson instalimin e komponentave dhe organizimin e kabllove lidhëse. Ky panel ka thellësi 400 mm dhe gjatësi 9U. Mundëson kapacitet maksimal prej 25 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
EAN:
8595105022429
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
550
Kapaciteti i bartjes [kg]:
25
Kodi i prodhuesit:
RXA-09-CS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
463
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
17,1
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE