Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë shtëpize Triton RXA-12-AS4-CAX-A1

Kodi i produktit:
217546
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021538
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton është e angazhuar në krijimin e llojeve të ndryshme të rafteve, qendrave të të dhënave, komponentëve të tyre dhe pajisjeve shtesë. Falë dizajnit unik të saj, montimi i RXA bëhet për disa sekonda dhe kërkon pothuajse asnjë mjet (Thorx T25). Prizat plastike përdoren për të lidhur pjesët individuale. Një palë prej 19” binarësh vertikal është i rregullueshën në pjesën e përparme të raftit, gjë që lehtëson instalimin e pajisjes dhe organizimin e kabllove të kyçjes. Dollapi Triton ka mur me cilësi të lartë me dyer xhami dhe dy binarë vertikal të përshtatshëm. Pajisja shpërndahet në gjendje të shpalosur. Është 400mm e thellë dhe 12U e lartë. Ka kapacitet maksimal të ngarkesës prej 25 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021538
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
550
Kapaciteti i bartjes [kg]:
25
Kodi i prodhuesit:
RXA-12-AS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
580
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
19,4
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE