Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kokë e kabllos për rrjet Solarix 10G CAT6A STP, e zezë

Kodi i produktit:
182439
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SXKJ-10G-STP-BK
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kokë kablloje ka dhëmbëza të dizajnuara me theks të veçantë në përsosmërinë e shpejtësisë. Koka plotëson kërkesat e standardeve ndërkombëtare ANSI / TIA 568, ISO / IEC 11801 dhe EN 50173 për kategorinë 6A dhe Class EA class, duke përfshirë versionet më të fundit. Darët SXKJ-NA-BU duhet të blihen veçmas dhe mund të përdoren vetëm për ie /sxkj-xx-yyy-BK-NA. Pajisja ka qëndrueshmëri të lartë, dhe instalim të lehtë. Falë përmasave kompakte të tyre ato përputhen me shumicën e prizave si p.sh ABB, Schneider, Legrand, Moeller, Hager, Obzor, etj. Performanca e pajisjes është konfirmuar nga laboratori testues i pavarur i Delta-s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SXKJ-10G-STP-BK
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE