Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Korniz Triton RSX-42-XD8-CXX-A1, 42U, 800mm

Kodi i produktit:
217582
Dyer:
Pa dyer
EAN:
8595105108604
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

263.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton RSX-42-XD8-CXX-A1 është një mbajtëse e hapur e qëndrueshme, e cila vjen pa dyer dhe prandaj është e përshtatshme për instalim në zonat e mbrojtura. Ato janë të rekomanduara për instalime të thjeshta pa komponentë të rëndë. Ndërtimi i kornizës është i ndashëm, pjesët metalike janë të lidhura së bashku. Trashësia minimale e sipërfaqes është 65 µm. Pesha maksimale e rekomanduar për mbajtje është 400 kilogramë. Përmasat: 600 x 800 mm, 42U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Pa dyer
EAN:
8595105108604
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
800
Kapaciteti i bartjes [kg]:
400
Kodi i prodhuesit:
RSX-42-XD8-CXX-A3
Lartësia [mm]:
2 005
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
39,9
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE