Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti 4X IT për server, 47.25"

Kodi i produktit:
193344
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
27U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

367.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutia 4X është e dizajnuar për instalimin e pajisjeve telekomunikuese dhe pajisje për IT. Dyert janë përbërë nga xhami me siguri të lartë, si dhe përbëhet nga doreza rrotulluese, të cilën mund ta kyçni. Përbrenda janë të integruara dy shufra rrëshqitëse, të cilat ju lejojnë të përshtatni pozicionin e pajisjes hyrëse në bazë të nevojave tuaja. Ka kapacitet maksimal për ngarkim 500 kg. Për qarkullim të ajrit janë të mundësuara tri vrima, në mes të cilave mund të futni kabllot poseduese të pajisjes. Dimensionet e produktit janë 1,446 x 640 x 640 mm, me peshë 61 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
27U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
300
Kapak lëvizës:
1x pasme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
4IT-2766
Lansuar:
30 Qershor 2016
Lloji:
Mbajtëse
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
4X
Trashësia [mm]:
600
Ueb-i i prodhuesit:
4xrack.com/en

Bashkangjitja Kuti 4X IT për server edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE