Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti 4X për server, 19”, e zezë

Kodi i produktit:
194455
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
600

Si të porosisim në Gjirafa50?

917.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 76.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutija 4X është e dizajnuar për server dhe kasa me performanca të larta. Pjesa e përparme mund të hapet në anë të majtë dhe të djathë. Ventilimi bëhet përmes vrimave, të cilat gjenden në 70 % të kutisë. Përbrenda saj, gjenden dy rrëshqitëse. Gjithashtu ofron mundësinë e integrimit të pajisjeve individuale. Ka vrima për kabllo në pjesën e sipërme, të poshtme dhe të prapme. Në pjesën e sipërme gjithashtu posedon katër vrima për instalimin e njësive ventiluese. Ka dimensione prej 1978 x 600 x 1,000 mm, me peshë prej përafërsisht 500 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
1 000
Kapak lëvizës:
1x anësore
Kodi i prodhuesit:
4S-4261
Lansuar:
9 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
1 978
Lloji:
Mbajtëse
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
4X
Trashësia [mm]:
1 000
Ueb-i i prodhuesit:
4xrack.com/en

Bashkangjitja Kuti 4X për server edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE