Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap Triton RBA-04-AS5-CAX-A1, 4U, 495 x 600 mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
216175
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018835
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti ka ndërtim të fortë e rezistent, ndërsa xhami i përdorur është i trashë 4 mm. Është i krijuar nga qelqi, dhe dyert e tij janë të gjitha nga qelqi standard. Sistemi i lidhjes mundëson që dera të hapet në një kënd pothuajse 180” të cilat poashtu mund të hiqen shumë lehtë. Produkti është i çertifikuar me IP30, ka kapacitet të ngarkesës prej 30 kg, ndërsa përmasat e tij janë: 495 x 600 mm dhe ka format 4U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018835
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-04-AS5-CAX-A1
Lartësia [mm]:
280
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
13,5
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
495

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE