Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap Triton RBA-18-AD6-CAX-A1, 18U, 600x615mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
216552
Dyer:
Xham
EAN:
8595105019986
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

175.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhimi me cilësi të lartë dhe teknologjia e fundit e prodhimit sigurojnë një vështrim dhe forcë të madhe për këtë kasë. Dyert e saj janë të gjitha xhami. Ata përdorin një sistem varësie që lejon hapjen e tyre në një kënd prej pothuajse 180 °. Dera mund të hiqet me lehtësi. Një palë binarë vertikalë 19'' janë të rregullueshëm në çdo thellësi të kabinetit, gjë që lehtëson instalimin e pajisjes dhe organizimin e kabllove të lidhjes. Kapaciteti i ngarkesës është 30kg. Përmasat e produktit janë: 600 x 615mm me gjatësi 18U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
EAN:
8595105019986
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-18-AD6-CAX-A1
Lartësia [mm]:
900
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
33,2
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
615

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE