Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ndërprerës njëpjesësh Triton RUA-12-AS4-CAX-A1, 12U, 400mm

Kodi i produktit:
217585
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018309
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria e rafteve Triton RUA ka një ndërtim të fortë. Puna me cilësi të lartë dhe teknologjia më e fundit sigurojnë pamjen e saj të mrekullueshme. Me një dizajn të kujdesshëm dhe cilësor, pajisja ofron një kapacitet ngarkese prej 30 kg. Hapja e derës është fleksibile - sistemi mbajtës lejon hapjen e tyre në një kënd prej gati 180 °. Dera mund të hiqet me lehtësi. Mbyllja e derës siguron qasje të lehtë dhe të shpejtë në kabinet. Paneli shumë i ngurtë një-pjesësh (me madhësi 12U) me panel anësorë të lëvizshëm ofron certifikim IP30. Për instalim më të lehtë, ka dy palë të binarë vertikalë 19 " që janë të rregullueshëm pafundësisht. Muret anësore të levizshme dhe gjashtë prizat e montimit të njësive të ftohjes janë bërë standarde për këtë lloj produkti.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018309
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kapak lëvizës:
2x anësore
Kodi i prodhuesit:
RUA-12-AS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
635
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
20,3
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
395

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE