Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RBA-12-AS4-CAX-A1, 12U, 600x395

Kodi i produktit:
216380
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105016541
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti RBA është i fuqishëm me një ndërtim të ngurtë të ngjeshur. Dyert e kabinetit janë të gjitha nga qelqi (qelq i sigurt), 4 mm trashësi. Ata përdorin një sistem që lejon hapjen e tyre në një kënd pothuajse 180°. Veçoritë kryesore janë: Kabinet një pjesësh me dy palë binar vertikal, dyer qelqi të cilat mund te hiqen lehtësisht. Produkti e plotëson çertifikimin IP30. Trashësia e përfundimit të sipërfaqes është 65 µm. Kapaciteti i ngarkesës është 30 kg., ndërsa dimensionet janë: 600 x 395, 6U

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105016541
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-12-AS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
635
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
19,1
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
395

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE