Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Masterlan 19 ", 6U, 600x400mm, i çmontuar FLAT PACK, me derë prej metali, ngarkesa 60kg, i hirtë

Kodi i produktit:
262639
Besueshmëria:
100 %
Derë:
Metalike
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia e pajisjes:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rafti ofron 6 pozicione “U”. Ka dimensione: 600 x 400 mm. Ai vjen në një gjendje të shpalosur dhe montimi i tij është çështje minutash pa përdorur ndonjë mjet të veçantë - vetëm 2 kaçavida (të sheshta dhe Phillips). Dorëzimi në gjendjen e shpalosur lehtëson transportin dhe trajtimin pasues dhe kursen kostot e transportit. Mban ngarkesa deri në 60 kg. Është i pajisur me dyer metalike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Derë:
Metalike
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia e pajisjes:
19"
Gjerësia mm:
601
Kapaciteti i bartjes kg:
60
Kapak lëvizës:
2x anësor
Kodi:
6U-64-AA1-G-XPZ
Lansuar më:
11. 6. 2019
Lartësia mm:
412
Lloji:
Raft që montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha kg:
13.7
Prodhuesi:
Masterlan
Trashësia mm:
402

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE