Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft për montim në mur Masterlan 19 ", 6U, 600x600mm, me derë prej xhami, ngarkesa 60kg, i hirtë

Kodi i produktit:
262634
Besueshmëria:
100 %
Derë:
Xhami
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia e pajisjes:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rafti ofron 6 pozicione “U”. Ka dimensione: 600 x 600 mm. Ai vjen në një gjendje të shpalosur dhe montimi është çështje minutash pa përdorur ndonjë mjet të veçantë - vetëm 2 kaçavida (të sheshta dhe Phillips). Rafti mban ngarkesa deri në 60 kg. Është i pajisur me dyer xhami. Transportohet në një gjendje të shpalosur. Ka një ndërtim të fortë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Derë:
Xhami
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia e pajisjes:
19"
Gjerësia mm:
601
Kapaciteti i bartjes kg:
60
Kapak lëvizës:
2x anësor
Kodi:
6U-66-AA1-G-XSZ
Lansuar më:
11. 6. 2019
Lartësia mm:
412
Lloji:
Për montim në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha kg:
17.6
Prodhuesi:
Masterlan
Trashësia mm:
602

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE