Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft për server Triton RXA-04-CS4-CAX-A1, 4U, 400mm, 25 kg

Kodi i produktit:
217547
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
EAN:
8595105022405
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton-i është angazhuar në krijimin e llojeve të ndryshme të rafteve, qendrave të të dhënave dhe komponentëve e tyre si dhe pajisjeve. Ky është rasti për të dhënat e serisë RXA dhe raftet e montuara në mur. Falë dizajnit unik të saj, asambleja RXA është çështje e minutave dhe nuk kërkon pothuajse asnjë mjet (Thorx T25). Priza plastike përdoren për të lidhur pjesët individuale. Është një kabinet me cilësi të lartë i montuar në mur me dyer metali dhe dy shina vertikale të rregullueshme. Pajisja vjen në një gjendje të shpalosur. Është 400 mm e thellë dhe 4U e lartë. Ai siguron një kapacitet maksimal ngarkese prej 25 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
EAN:
8595105022405
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
550
Kapaciteti i bartjes [kg]:
25
Kodi i prodhuesit:
RXA-04-CS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
230
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
11,2
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE