Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shina Dell Static për PowerEdge R320 / R330 / R620 / R630 / R430 / R420 / PowerVault NX3330

Kodi i produktit:
231150
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Dell PowerEdge R320, Dell PowerEdge R330, Dell PowerEdge R420, Dell PowerEdge R430, Dell PowerEdge R620, Dell PowerEdge R630, Dell PowerVault DX6104 CSN, Dell PowerVault DX6104 SCN, Dell PowerVault DX
I përdorshëm me markat:
Dell
Kodi:
770-BBIC

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shinat NET Static për sistemet 1U ofrojnë mbështetje për të montuar pa mjete shtesë raftet me 4 pozicione me vrimat e montimit të rrumbullakta ose me formë katrore, duke përfshirë të gjitha brezat e rafteve Dell. Gjithashtu mbështet montimin e mjeteve në rafte të ndërprerë me 4 pozicione dhe rafte me dy pozicione (Telco). Ky produkt është testuar dhe vërtetuar në sistemet Dell. Kur përdoret në një kompjuter Dell, ai mbështetet nga Dell Technical Support. Është në përputhje me: PowerEdge R320, PowerEdge R430, PowerEdge R430, PowerEdge R620, PowerEdge R630, PowerVault DX6104 CSN, PowerVault DX6104 SCN, PowerVault DX6104 SN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Dell PowerEdge R320, Dell PowerEdge R330, Dell PowerEdge R420, Dell PowerEdge R430, Dell PowerEdge R620, Dell PowerEdge R630, Dell PowerVault DX6104 CSN, Dell PowerVault DX6104 SCN, Dell PowerVault DX
I përdorshëm me markat:
Dell
Kodi:
770-BBIC
Lansuar më:
20. 2. 2018
Prodhuesi:
Dell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE