Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HPE ProLiant ML350 Gen10 / 4210 / 16GB

Kodi i produktit:
265421
Drive optik:
Jo
Numri i bërthamave të procesorit:
12
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2428.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 202.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky kompjuter ka procesor Intel Xeon 4214 me 12 bërthama me frekuencë veprimi 2.2 GHz - 3.2 GHz. Memoria ka kapacitet 16 GB. Nuk përfshin drajv optikë apo hard disk. Ka 24 vende për modulet e memories RAM. Ka dy konektorë USB dhe kapacitet 800 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale W:
800
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Cascade Lake - gjenerata e 9-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Numri i bërthamave të procesorit:
12
Numri i porteve USB:
2
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE

Bashkangjitja Kompjuter HPE ProLiant ML350 Gen10 / 4210 / 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE